• archidotum slide 01 1900x800

Biuro projektowe Archidotum

 

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy projektowaniu oraz obsłudze inwestycji? Nasz architekt służy pomocą zarówno w kwestii domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej oraz magazynowych. Sporządzimy także plany instalacji elektrycznych, sanitarnych i innych elementów infrastruktury technicznej.

Jako biuro projektowe nie tylko przygotujemy plany, ale zadbamy także o kompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia prac. Zajmiemy się analizami urbanistycznymi, chłonności terenu czy też nasłonecznienia.
Pomożemy również w uzyskaniu decyzji środowiskowych, wodnoprawnych i innych wymaganych pozwoleń.
Przed przystąpieniem do budowy sporządzimy dla Ciebie wizualizacje 3D, a także kosztorysy. Dzięki pomocy architekta i konstruktora zrealizujesz swój plan bez przykrych niespodzianek oraz niespodziewanych wydatków!
Nie zostawimy Cię samego z budową. Możemy poprowadzić Twoją inwestycję od A do Z. Nasze biuro architektoniczne świadczy także usługi nadzoru budowlanego, autorskiego czy też doradztwa technicznego.
Zajmiemy się nie tylko obsługą nowych inwestycji. Podejmujemy się również zleceń na modernizację, adaptację czy rozbudowę budynków już istniejących.
Nasze biuro projektowe znajduje się w łódzkich Pabianicach. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z indywidualnymi warunkami współpracy.

Projektowanie domów

 

Planujesz budowę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do naszego biura projektowego w łódzkich Pabianicach. Oferujemy profesjonalne projektowanie domów zarówno jednorodzinnych, jak i większych.
Sporządzimy szczegółowe plany budynku wg Twoich wytycznych, zajmiemy się także opracowaniem kosztorysów. Efekty pracy architekta będziesz mógł zobaczyć w postaci wizualizacji oraz obiektów 3D.
Dodatkowo podejmujemy się modernizacji i rozbudowy budynków już istniejących.

 

Projektowanie BIM

 

Wykonane przez nas projekty wizualizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Należy do nich projektowanie BIM (Building Information Modelling). Metoda ta polega na zbudowaniu modelu budynku 3D.
Uzupełniony jest on o dodatkowe informacje branżowe jak np. wymiary rzeczywiste, użyte materiały oraz harmonogram poszczególnych prac. Technologia sprawdzi się zarówno przy nowych inwestycjach, jak i przy modernizacji istniejących budynków.